3. soutěž: o 1 almanach básní MILOSTNÁ A EROTICKÁ POEZIE

Zdravím všechny ty, kteří rádi čtou mé články na tomto blogu. Vážím si každé návštěvy a komentáře, který mi dáváte. A protože mi 10. listopadu vyšel další almanach básní, v němž mám sedm svých básní, rozhodl jsem se uspořádat třetí oficiální soutěž. Čtyři knihy jsem již zabalil do balícího papíru a nechám je tedy věnovat jako dárek k Vánocům. Tudíž mi zbývají 2 knihy.

O CO JDE?!

 

   To už jsem vlastně popsal v úvodu. Jde tedy o to, abych jednoho človíčka potěšil svou tvorbou. Druhou knihu si totiž chci nechat sám pro sebe jako památku. Bude jen 1 otázka, za to však velice záludná. Upozoňuji však každého, že chci výherci věnovat knihu jako dárek k Vánocům, a proto je konec soutěže stanoven na den 15.12.2009. Všechny tyto básně jsou psány za doby mé druhé lásky, proto jsou věnovány jen jemu. Ale to neznamená, že bych jimi nemohl potěšit více lidí. Jde o to, že jsem dostal kopačky 14.4.2009 a v těchto chmurných dnech jsem napsal svou poslední báseň dva dny poté, tedy dne 16.4.2009. Od té doby jsem již žádnou jinou báseň nenapsal.
Nezapomeňte si hlavně přečíst podmínky!

 

OTÁZKA TEDY JE..?

Jaká z těchto sedmi básní je ta, která byla napsaná 16.4.2009?
nápověda ZDE

O CO SE SOUTĚŽÍ?

     o jeden almanach básní     

     Milostná a erotická poezie     


Podmínky:
   1.   Odpověď musí obsahovat odpověď (podle vás ta správná) na danou otázku.
   2.   Odpověď na otázku mi vkládejte pouze formou komentáře k tomuto článku. Na odpovědi poslané na můj mail nebo na ICQ či skype nebude brán zřetel! Nebojte, nikomu tím nenapovíte, neboť komentáře mám moderované a všechny komentáře zveřejním po ukončení soutěže, což připadá na den 15.12.2009.
   3.   Knihu pošlu výherci na adresu, kterou mi po kontaktování sdělí. Podle domluvy mohu přidat podpis s věnováním
   4.   Podmínkou také je přečíst si básně z almanachu.
   5.   Pokud bude více správných odpovědí, výherce bude losován.
   6.   Účastnit se může každý. Soutěžící není nijak ohraničen, však zúčastnit se soutěže můžete pouze jednou! Jak to poznám? Jedna z možností, jak tomu zabránit, je kupříkladu, že vám nenapíšu, zda jste odpověděli správně nebo ne – všem napíšu až po ukončení soutěže! Druhá možnost je IP adresa, z níž bude vložen komentář (to se týče i hlasování v anketě).
   7.   Nezapomeňte ke komentáři přiložit vaši správnou a platnou mailovou adresu, jinak se tím sami připravíte o možnost vyhrát. Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefonní číslo, které před zveřejněním vašeho komentáře smažu!
   8.   Nebojte se klikat na odkazy. Ty totiž slouží pro Vás. Jednoduše a rychle tak najdete článek, v němž můžete nalézt správnou odpověď na otázku.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl, což znamená, že si vyhrazuji právo měnit informace v tomto článku…

Chceš být informován/a o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

3 Komentářů

  1. Zpětné uporoznění:Vyhlášení výsledků 3. soutěže – Tom Lery

  2. Čaau Tome 😀 tak já si myslim, že správná odpověď je báseň MOŽNÁ? 😀 pak jsem se ještě rozmýšlela mezi tou Jsi má cesta, a pak mě napadlo že jsi to vlastně mohl napsat o jakékoliv 😀 ale stojim si za tou Možná.. no a v anketě poznáš pro jakou jsem hlasovala 🙂 tak ahoj a veselé Vánoce ti přeju 🙂

  3. hádám, že správná odpověď je druhá báseň, tedy báseň s názvem Miluji a to z toho důvodu, že je v ní hodně pocitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *