5. soutěž: o 5 CD alba SONGS

Zdravím všechny ty, kteří rádi čtou mé články na tomto blogu. Vážím si každé návštěvy a komentáře, který mi dáváte. A protože mám dneska opravdu moc dobrou náladu, neboť mohu být opět se svým přítelem, rozhodl jsem se uspořádat již pátou oficiální soutěž.

O CO JDE?!

Ten, kdo četl můj článek o nazpívání mého alba s názvem Songs, ví, kolik práce a jaké úsilí mě stálo vydání CD. Jde mi tedy o to, potěšit vás mou hudbou. Jen bych chtěl dodat, že jsem celé CD nezpíval sám. Je tam jedna píseň, o níž se dělím se svým přítelem…

Nezapomeňte si hlavně přečíst podmínky!

OTÁZKA TEDY JE..?

Jakou píseň zpívám v duetu s Vlastíkem?

O CO SE SOUTĚŽÍ?

     o 5 vlastnoručně     

     vyrobených CD     


Podmínky:
   1.   Odpověď musí obsahovat odpověď (podle vás ta správná) na danou otázku.
   2.   Odpověď na otázku mi vkládejte pouze formou komentáře k tomuto článku. Na odpovědi poslané na můj mail nebo na ICQ či skype nebude brán zřetel! (Ledaže byste mě poprosili o vložení komentáře k článku z důvodu, že vám to z nějakého důvodu vložit nejde, popřípadě neumíte přidat komentář.) Nebojte, nikomu tím nenapovíte, neboť komentáře mám moderované a všechny komentáře zveřejním po ukončení soutěže, což připadá na den 15.1.2011.
   3.   CD pošlu výherci na adresu, kterou mi po kontaktování sdělí. Podle domluvy mohu přidat podpis s věnováním
   4.   Podmínkou také je hlasování v anketě „Která píseň se ti nejvíce líbí“. Takhle alespoň poznám, kdo má opravdu zájem. Anketa je rozdělena do dvou částí – písně 01-06 a 07-12. Vzhledem k tomu, že na blogu zatím najdete jen 6 písní z 12ti, doporučuji počkat až na ukončení soutěže, kdy zveřejním všechny písničky.
   5.   Pokud bude více správných odpovědí, výherce bude losován.
   6.   Účastnit se může každý. Soutěžící není nijak ohraničen, však zúčastnit se soutěže můžete pouze jednou! Jak to poznám? Jedna z možností, jak tomu zabránit, je kupříkladu, že vám nenapíšu, zda jste odpověděli správně nebo ne – všem napíšu až po ukončení soutěže! Druhá možnost je IP adresa, z níž bude vložen komentář (to se týče i hlasování v anketě).
   7.   Nezapomeňte ke komentáři přiložit vaši správnou a platnou mailovou adresu, jinak se tím sami připravíte o možnost vyhrát. Pro rychlejší komunikaci můžete připsat telefonní číslo, které před zveřejněním vašeho komentáře smažu!
   8.   Nebojte se klikat na odkazy. Ty totiž slouží pro Vás. Jednoduše a rychle tak najdete článek, v němž můžete nalézt správnou odpověď na otázku.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl, což znamená, že si vyhrazuji právo měnit informace v tomto článku…

14 Komentářů

 1. pro mě je to opravdu těžké a nevím, jak bych na to měla odpovědět, když nemááš všechny písničky zveřejněný… chtěla sem si tě poslechnout… ale tak budu jen tipovat VEĎ MĚ DÁL a doufat, že tvé CD dostanu, abych si tě mohla poslechnout

 2. Romana Novotná

  čauky, tak já si tipnu, že je to bonusová písnička 🙂 Jinak gratuluji, je to počin!!! ať se ti ty CDčka hezky množí a držím palec na Superstar.

 3. že by veď mě dál?

 4. Veronika Záhořová

  bonusová písnička ze Superstar

 5. Šafra Jan

  V duetu s Vlastíkem zpíváte píseň: 12. Veď mě dál 🙂 Anketu vyplním, až si poslechnu písně z vyhraného cd 🙂 Abych byl spravedlivý, ke všem písničkám 🙂 (nebo pak aspoň z netu 😛 )

 6. Ahoj Lery 🙂 tak já hlasuju pro tu písničku VEĎ MĚ DÁL, žes nazpíval s Vlastíkem 🙂 číslo dávat nemusim to snad pořád máš 🙂 tak ahooj 🙂

 7. S Vlastíkem zpíváš song číslo 12.

 8. We are the world

 9. Jana Černá

  že by správnou odpovědí byla bonusová píseň „veď mě dál“???

 10. moje odpověď je „Veď mě dál“ 🙂

 11. moc rada si te poslechnu a jsem rada, ze mas CD… sice neznam ceske pisne ale anglicka neni ani jedna a ceska pisen podle youtube bude asi Ved me dal… to ale nezpiva jen dva lidi, ale hodne… tak snad je to ono

 12. Monika Galambošová

  Tak Tome …… Tipuju písničku ,,Vedˇ mě dál´´

 13. I think its a song 12 – Ved me dal…

 14. Tipuji pisen c. 12

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *