8. soutěž: o 1 výtisk románu JEDNA STAČÍ!: jeden svědek

Zdravím všechny ty, kteří rádi čtou mé články na tomto blogu. Vážím si každé návštěvy a komentáře, který mi dáváte. A protože mi 18. srpna konečně vyšel můj první a dlouho očekávaný román, rozhodl jsem se uspořádat již osmou oficiální soutěž. Knih je k dispozici docela dost, proto kdo by chtěl mou knihu a přitom ji nevyhrál, nezoufejte, můžete si ji u mě objednat. Jedná se sice o jednu knihu s názvem Jedna stačí!: Jeden svědek.

O CO JDE?!

To už jsem vlastně popsal v úvodu. Jde tedy o to, abych jednoho človíčka potěšil svou tvorbou. Bude jen 1 otázka, za to však velice „záludná“. Pokaždé pokládám takové otázky, na které lze na mých stránkách nebo někde jinde najít odpověď, popřípadě i postupem času zveřejňuji nějaká vodítka, a tentokrát to nebude jinak. Správnou odpověď se dozvíme až po skončení soutěže a ten, kdo pozorně čte, ji zná už teď. Upozorňuji také, že konec soutěže je stanoven na 30.9.2011.
Nezapomeňte si hlavně přečíst podmínky!

OTÁZKA TEDY JE..?

Jedna stačí! není první kniha, kterou jsem vydal. Kolikátá je to publikace?
Podle zákona den ukončení soutěže končí přesně o půlnoci uvedeného data, teda 30.9.2011 v 24:00.

O CO SE SOUTĚŽÍ?

   o jeden výtisk románu     

   Jedna stačí!: Jeden svědek

Podmínky:
1.Odpověď musí obsahovat odpověď (podle vás ta správná) na danou otázku.
2.Odpověď na otázku mi vkládejte pouze formou komentáře k tomuto článku. Na odpovědi poslané na můj mail nebo na FB, ICQ či skype nebude brán zřetel! (Ledaže byste mě poprosili o vložení komentáře k článku z důvodu, že vám to z nějakého důvodu vložit nejde, popřípadě neumíte přidat komentář.) Nebojte, nikomu tím nenapovíte, neboť komentáře mám moderované a všechny komentáře zveřejním po ukončení soutěže, což připadá na 30.9.2011.

3.Knihu pošlu výherci na adresu, kterou mi po kontaktování sdělí. Podle domluvy mohu přidat podpis s věnováním.
4.Výhercem se stane ten, jehož tip bude nejblíže skutečnosti.
5.Účastnit se může každý. Soutěžící není nijak ohraničen, však zúčastnit se soutěže můžete pouze jednou! Jak to poznám? Jedna z možností, jak tomu zabránit, je kupříkladu, že vám nenapíšu, zda jste odpověděli správně nebo ne – všem napíšu až po ukončení soutěže! Druhá možnost je IP adresa, z níž bude vložen komentář (to se týče i hlasování v anketě).
6.Nezapomeňte ke komentáři přiložit vaši správnou a platnou mailovou adresu, jinak se tím sami připravíte o možnost vyhrát (e-mail se zadává při vkládání komentáře a nikdo jiný kromě mě ho nevidí).
Doufám, že jsem na nic nezapomněl, což znamená, že si vyhrazuji právo měnit informace v tomto článku…

Chceš být informován/a o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

4 Komentářů

  1. Karel Štětka

    vydal jsi 7 publikací

  2. publikace sedmá

  3. Kamil Machala

    7 vydaná publikace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *