Čtvrtá hvězda

Video vystřižené přímo ze šestého dílu s názvem Zítra točím v Aši.

V polovině dubna, když jsem se učil na státnice, mi přišla nabídka zúčastnit se natáčení nového českého komediálního seriálu Hotel Meteor anebo také Čtvrtá hvězda. Jaký bude konečný název mi zatím není jasný, ale je to seriál České televize, který pojednává o tom, že hotel Meteor má tři hvězdy a majitelka usiluje o čtvrtou, na což má jen jeden rok. Otázka však je, zda se jim povede získat čtvrtou hvězdu, když jsou všichni tak blbí.

Na natáčení tohoto seriálu jsem se ukázal dvakrát a vždy jen na krátký čas. Zbytek dne jsem proseděl v místnosti pro epizodní role, kde jsem se mohl pečlivě připravovat na státnice.

V prvním obraze jsem měl sejít po schodech dolů kolem rozzuřené manažerky Terezy, kterou ztvárnila Lenka Krobotová. Já jsem zaslechl, jak si domlouvá nějakou akcičku s pornoherci, a proto jsem po ní mrskl pohledem. Tereza se odvrátila a já pokračoval po schodech dolů. Pokračování obrazu, v němž hráli Martha Issová a Václav Neužil, jsem již jen přihlížel.

hotel meteor

Když jsem se na placu ukázal podruhé, nebyl jsem tam z komparzistů jediný jako u předchozího natáčení. Byli jsme tam naštěstí jen čtyři a všechny jsem znal, což bylo úžasné zjištění, že si mám s kým popovídat. Tentokrát nás porůznu postavili na určitá místa. Začalo se natáčet obrazem, v němž jsem byl já. To Václav vyšel z výtahu a zastavil se u Marthy na recepci. Já za ním prošel do výtahu a odjel – ve skutečnosti nikoli, neboť se jednalo jen o maketu. Vlastně celý hotel je jedna velká maketa postavená v ateliéru České televize.

Po natočení tohoto obrazu jsem mohl odejít, když už mě nepotřebovali, a užíval jsem si toho, jak využívají ostatní tři a já mám volno. Ostatní si zahráli především s úžasnou herečkou Simonou Babčákovou.

Čas jsem nijak nehlídal, ale utíkal snad rychleji než gepard. Najednou u nás zaklepali na dveře, že už nás nepotřebují vůbec a můžeme v klidu odejít domů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *