Generali

Psala se poslední sobota v červenci roku 2016, když jsem měl být v 11 hodin dopoledne v centru Prahy kvůli natáčení reklamy na pojištění od společnosti GENERALI. Když jsem na místo dorazil, nikde nikdo nebyl. Štáb dorazil později. Bál jsem se, abychom nekončili v 23 hodin, když natáčecí den trvá 12 hodin čistého času, ale pro útěchu jsem zjistil, že natáčení začalo již v 5 ráno a konec se plánuje na půl šestou večerní.

tom lery generaliMěli jsme si s sebou vzít bílé oblečení. Nechápal jsem proč, když na ramínku pro každého z nás měli připravené bílé kalhoty. Tričko mi nechaly, však své bílé kraťasy jsem musel vyměnit za velmi slušivé kalhoty.

Nejdříve se čekalo, než se natočí všechny scény s cvičeným býkem a pak jsme přišli na řadu my. Naše role spočívala v běhání jako toreadoři před rozběsněným býkem. Utíkali jsme do ulice proti červenému autu, které vjelo z druhé strany. Řvali jsme na ně a bouchali jim do auta, aby odsud vypadli, však řidič a spolujezdec nechápali a civěli na nás. Když jsme všichni zmizeli za jejich autem a herci se podívali vpředu, zhrozili se zuřivého býka, kterému se rozpálily oči, jakmile pohledem zavadil o červenou metalízu jejich auta. Řidič splašeně ped býkem couvá. – Takto nějak by reklama měla vypadat, natáčení však probíhalo trochu jinak. Býk stranou, vše ostatní se jen hrálo, několik záběrů, jiné úhly a neustále dokola.

Konečně vše bylo natočeno s autem Hyundai a slovenskou poznávací značkou, když najednou produkce zahlásila, že se vymění auto a natočí se s vozidlem Škoda česká verze. Paradox však spočíval v tom, že slovenskou verzi v hlavní roli natáčela rodinka, z nichž dcerka byla Česka a rodiče Němci. Českou verzi pro nás hrají dva gayové z Británie.

IMG_20160730_132941

Naběhali jsme si toho celkem dost a také si u toho užili i zábavu. Sice jsme se pekli pod sluncem, ale dostatek vody a odpočinku jsme měli. Nakonec jsme skončili s hodinovým přesčasem, ale bageta na rozloučenou bohatě stačila. Teď ještě zbývalo odevzdat kostýmy a odejít domů. Já ale kostým neodevzdal, já jsem si kalhoty odkoupil a poté vyrazil za kamarádem do jednoho baru, kde jsem si zazpíval několik písní. Musel jsem zůstat, neboť druhý den mě čekalo natáčení seriálu Ohnivý kuře.

 

Komentář

  1. Zpětné uporoznění:Ohnivý kuře – Tom Lery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *