Hlas ČeskoSlovenska

Jistě si každý pamatuje, když v reklamách běhaly upoutávky na novou reality show či pěveckou soutěž Hlas ČeskoSlovenska. Vzhledem k tomu, že mi dost lidí napsalo: „Proč pokoušíš nějaké talenty? Kdyby ses přihlásil do Hlasu, měl bys mnohem větší šance!!“, rozhodl jsem se, že místo neustálého vysvětlování, jak to s Hlasem ve skutečnosti bylo, napíšu článek i o této soutěži.

Samozřejmě jsem se registroval hned v ten den, co jsem se o této soutěži dozvěděl. Už v registraci po mně chtěli, abych jim zaslal audio nahrávku zpěvu a nějaké video, pokud bych ho měl. Jelikož mám obojího dostatek, poslal jsem jim jak písničku nahranou ze studia, kde je slyšet čistě a jen můj hlas, tak i jedno z videí z karaoke. Bohužel si už ale nepamatuji, co jsem jim to vlastně posílal. Mohu se jen domnívat, že to byla píseň When You Say Nothing At All a video She’s So High, ale jistý si tím rozhodně nejsem.

Jednoho dne v práci se mě ptali, zda jsem byl na castingu, že před týdnem proběhl v Praze. Odpověděl jsem jim na to, že nevím, kde tyto informace berou, že jsem se do soutěže přihlásil a tedy bych měl vědět nejlíp, kdy nějaký casting bude, neboť by mi přišly informace jako vždy do mailu.

Netrvalo dlouho a Hlas ČeskoSlovenska mi konečně po dlouhé době (28.11.2011) napsal, ale pozvánka na casting to nebyla:

Milá/Milý soutěžící,
velice děkujeme všem, kteří projevili zájem o účast v soutěži Hlas ČeskoSlovenska, a také těm, kteří se zúčastnili castingů v Praze a Bratislavě.
V tuto chvíli Vám musíme sdělit, že dále v soutěži NEPOSTUPUJETE. Toto rozhodnutí je konečné.
Veškeré záznamy pořízené v průběhu castingů a další získané informace slouží pouze pro interní potřebu produkce a nebudou nikde zveřejněny.
Ještě jednou děkujeme za účast a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

Produkce pořadu
Hlas ČeskoSlovenska

Myslím, že tohle je dosti vystihující, proč jsem se v Hlase neukázal. Ne, že bych nechtěl, ale protože jim bohatě stačily mé přílohy v registraci, z nichž nejspíše poznali, že zpívat neumím. Nebo naopak se právě toho mého hlasu báli, abych jim neudělal nějakou neplechu v předem zaplněných pozicích soutěžících.

2 Komentářů

  1. Je to sviňárna, mohl jsi tam mít šanci.

  2. tez jsem se prihlasila a me pro jistotu nenapsali vubec nic 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *