Hlasování v Českém slavíku 2014

Slavik 2014Moji drazí přátelé, kamarádi, kamarádky, prostě všichni blízcí a známí, dne 1. října 2014 se zahájilo hlasování do ankety Český slavík Mattoni 2014, které potrvá až do 23. listopadu 2014 a výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu 29. listopadu.

Rád bych se letos dostal někam dále než loni a předloni, a proto by mě hodně potěšilo, kdybyste mě podpořili zasláním jedné SMS zprávy, která vás bude stát jako každá jiná SMS zpráva zaslaná z vašeho mobilního telefonu. Cena hlasovací SMS je dle vašeho tarifu. Není to Premium SMS a lze ji zasílat i z firemních mobilů.

Hlasovat můžete dvojím způsobem. První způsob zasláním SMS ve tvaru:

SLAVIK 9 LERY TOM (mezi slovy a číslem je mezera)

a zaslat na telefonní číslo:

736 37 37 37

Druhý způsob hlasování je zde: http://slavikmattoni.seznam.cz/ – vyplníte 3 zpěváky, zpěvačky, skupiny a slavíka bez hranic. Poté vygenerujete kód, který odešlete dle pokynů na stránce a na číslo, které je na této stránce uvedené, tedy na číslo 736 363 363. Zde je výhoda, že jedním hlasem budete hlasovat ve všech kategorií pro více lidí. Však potěšilo by mě, kdybyste mě zde dali na první místo – najdete mě tam jako „Lery Tom“.

V současné době mám nazpívané 3 vlastní songy, z nichž dva již mají svůj videoklip. Zároveň pomalu vznikají dvě nové písničky, které se vám jistě budou také líbit.

Pokud vás zajímá, jak jsem se umístil v předchozích dvou letech, tak výsledky z roku předešlého naleznete zde: http://tomlery.txt.cz/clanky/110159/cesky-slavik-mattoni-2013/ a z roku 2012 zde: http://tomlery.txt.cz/clanky/106678/cesky-slavik-mattoni-2012/

Předem děkuji moc za vaše hlasy a těším se z vaší podpory,

Tom Lery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *