Max Factor


Reklamu na Max Factor jsem natáčel 25.6.2008. Natáčení probíhalo na Barrandově, jak je vidět na prvním obrázku. Bohužel jsem si nikdy nevšiml, zda se to rozsvítí, když se natáčí, neboť právě při natáčení jsem se nacházel uvnitř.

P6250521

Vůbec jsem netušil, jak je Barrandov veliký. A ty ateliéry jsou ohromné. Možná by se tam vešli dvě žirafy postavené na sobě… nebo i více. Každopádně, když jsem seděl dlouhých 14 hodin u skleněného mola, podél kterého tekla voda, nemohl jsem si nevšimnout ohromných nápisů na všech čtyřech stěnách pod stropem.

P6250526

Musím říct, že tohle natáčení nebylo zrovna záživné. Jídlo jsme dostali až po několika hodinách a jinak jsme hafec moc hodin proseděli v hledišti, které pro nás sestavili. Alespoň jsem si udělal několik fotek opravdických filmových kamer, zákulisí štábu, různá osvětlení a celou dekoraci.

P6250529

P6250550

Víte co bylo zajímavé? Nestačil jsem se divit… To, že za hlavní představitelku reklamy na Max Factor dělala veškeré zkoušky její dublérka a Carmen Kass natáčela pouze záběry na ostro. Nejspíš je už taková profesionálka, že zkoušky mít nemusí a jsou pod její úroveň. Na první fotce je dublérka během zkoušky a na druhé fotce je Carmen v celé své kráse.

P6250536

carmen_kass

Ale nejvíce zajímavé na celém 14-tihodinovém natáčení je, že z toho všeho nakonec udělají půl minutovou reklamu. Reklamu jsem po několika letech objevil, ale v dnešní době už zase neexistuje. Někdo ji odstranil. Musí vám stačit záběr, který jste zhlédli na začátku článku. Já v tu dobu sice seděl na zadku a hrál obecenstvo, ale moje kamarádka Valeriya (natáčela se mnou Curly) byla mimo záběr a ta mi to velice ráda natočila. Naštěstí jsme chytli scénu, kterou Carmen nezkazila, neboť 5 předchozích a dalších 10 scén poté zkazila…

Komentář

  1. Zpětné uporoznění:Max Factor – Tom Lery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *