Ordinace v růžové zahradě 2

Celou noc jsem nemohl zamhouřit oko. Na učení jsem byl unavený, zahrál jsem si tedy hru na počítači a pak si pustil jeden film. Ten skončil, když se začínalo rozednívat a já se teda zase začal učit na státnice. Nakonec jsem si v pět ráno řekl, že se pokusím usnout, ač se mi vůbec nechtělo. Lehl jsem do postele zabořen do polštáře, abych se ocitl aspoň v simulované noci a po chvíli jsem přeci jen usnul.

OVRZPřipadalo mi, že spím celou věčnost, když jsem se probudil, jenže budík ukazoval 7:05. Zkusil jsem ještě upadnout do snů, ale spíše jsem jen polehával a čekal, až mi zazvoní budík, abych věděl, že už mám vylézt. Nakonec jsem ho nechal zvonit 5x a já vylezl až v půl 11. Skočil jsem si na záchod a udělal capuccino. Problém ale nastal, když jsem podle IDOSu zjistil, že mi autobus jede za 30 minut z Loun a další až za hodinu. Jenže tím už bych nestíhal být na místě.

Ihned jsem se převlékl, nageloval vlasy a seběhl do kuchyně. Nandal jsem si oběd, pro nějž jsem si vyhradil pouze 10 minut, půl hodiny poté, co jsem vylezl z postele. Nacpal jsem ho do sebe, až se mi udělalo špatně a honem sedl do auta, abych mohl být přesně ve 13:30 v ateliérech. Naštěstí jsem měl dost času na učení, ač v ateliéru jsem k tomu pak moc příležitostí neměl, neboť tam všichni mluvili nebo hrálo radio.

Byl jsem v ateliérech už ve 13:30. Půl hodiny nato jsem se šel převléknout do kostýmu lapiducha a pak už zbývalo jen čekat. Já natáčel až v posledním záběru celého dne po dvou hodinách čekání.

Bylo nás tam celkem dost. Byl jsem poslední, který stále neměl svou roli, ale nakonec jsem dostal tu nejlepší roli snad. Nebo aspoň mě se moc líbila. Sestřička totiž šla k výtahu a já k němu vyrazil také z jiné chodby. Podle scénáře jsme se sejít neměli, ale náhoda nám trochu pomohla a v poslední akci jsme se střetli na chodbě, navzájem se na sebe usmáli a pak spolu vlezli do výtahu. Jako by jsme si povídali, neboť jsme nesměli být slyšet, ale jakmile jsme ztropili tuto náhodnou akci, byl úplný konec natáčení.

Teď už jen zbývá čekat na díl 291 a podívat se, jak tam budu vidět. A pokud chcete i předchozí díly, v nichž jsem se nějakým způsobem ukázal, stačí kliknout na číslo konkrétního dílu: 287, 286 a 272.

4 Komentářů

  1. Zpětné uporoznění:Ordinace v růžové zahradě 2 – Tom Lery

  2. Zpětné uporoznění:Ordinace v růžové zahradě 2 – Tom Lery

  3. pěkné Tome,jen tak dál 🙂

  4. Vladislava

    No, pěkný, Tomášku … :-), na tento díl musím výjimečně koukat … 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *