Protektor

Český film Protektor jsem natáčel s několika kluky v září roku 2008. Naše role bylo Sokolské svičení. Nejdříve jsme jeden den měl choreografické cvičení a za dva dny jsme to natáčeli na ostro. Při natáčení jsem viděl záběr, v němž jsem byl hodně vidět, ale zda budu takhle hodně vidět i ve filmu, to vážně netuším. To si budu muset počkat až na premiéru, která je dne 24. září 2009.

Takhle jsme byli všichni. Nějak mě do tý fotky zapomněli zabrat... :(

Takhle blbě jsme byli oblečení všichni. Bohužel na této fotce vidět nejsem, ale je na ní vidět kámoš David, s nímž jsem také natáčel Sněženky a Machry po 25 letech. Nejhorší na tomto natáčení bylo, že jsme natáčeli celý den a nakonec se to protáhlo i přes celou noc. Domů nás pustili až někdy kolem páté hodiny ráno.

Na fotce dole je vidět náš choreograf, s nímž jsme cvičili sestavu pro nový film z dob 2. světové války. Musím říct, že to byla sranda. Nejlepší bylo, když po nás chtěl, abychom se zamysleli a zkusili navrhnout vlastní nápad nějakého cviku či pohybu. Já s Davidem jsme se místo přemýšlení šťouchali klacky a pak jsme jen řekli: „Já nic nevymyslel…“

zkouska

Na fotce výše nejsem vidět a cvičili jsme tři dny před natáčením. Na fotce níže vidět jsem, ale ne do obličeje, neboť jsem v přípravě k běhu. Dá se říct třetí zleva.

utok

S Markem Danielem jsem natáčel jednu scénu.

Tak tenhle chlapík se jmenuje Marek Daniel, který hraje rozhlasového reportéra Emila. Právě on nás špehuje dírou do loděnice, kde procvičujeme zakázané sokolské cvičení. Když se ozve rána, všichni přestaneme a začneme se podivovat. Nakonec si všimneme Marka, tak za ním vyrazíme ven. Před dveřmi se zastavíme a v této části zabírá kamera celou mou hlavu a dost z blízka. Nato se rozeběhneme za Markem, který v noci skočí do řeky. Když jsem se ho ptal, jestli to pro něj není studené, nebo zda by na to raději nechtěl dublera či kaskadéra, řekl, že tohle není nic, co by nezvládl, a že mu voda nevadí. Stejně měl neoprén.

P9131363

A toto je osvětlení na střeše loděnice. Pod tou jsme cvičili…

Musím také poznamenat, že jsem konečně objevil na youtube trailer k filmu Protektor a tady vám ho samozřejmě nabízím. A víte, co mě na něm hodně zarazilo?? Že i přesto jak je krátký, jsem v něm vidět také!

4 Komentářů

  1. Zpětné uporoznění:Vyhlášení výsledků 1. soutěže – Tom Lery

  2. Zpětné uporoznění:1. soutěž: o 1 vstupenku do kina na film PROTEKTOR – Tom Lery

  3. Tenhle film mám moc rád, hned se jdu podívat kde tam jsi vidět 😀

  4. teda brácha, jestli tam budes videt, jak rikas ,tak na ten film nepudu. stejne ten tvuj porezanej ksicht od ziletky tam bude hnusnej (jako vzdy)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *