Reklama na auto

Natáčení v sobotu 25. února 2017 bylo plánováno od osmi hodin, proto jsem mohl zůstat v Plzni a jít zapařit a do Prahy vyrazit až následující den brzy ráno. Natáčení probíhalo ve fakultní knihovně Aplikovaných věd na Národní třídě.

17175969_10208786206228383_1875782725_oKdyž jsem hledal Lukáše, jemuž jsem se měl nahlásit, narazil jsem na jednu slečnu a jeden pár. Slečna Kristina mi prozradila, že je komparzistka a ten zamilovaný pár mi sdělil, že jsou herci v reklamě. Lukáše jsem našel a na informaci, aby si mě odškrtl v seznamu, mi sdělil, že ani nebude muset, protože jsme pouze dva – já a Kristina.

Dal jsem si ke snídani jednu housku se salámem, a když jsem si šel pro druhou housku a čaj, zavolali mě do kostymérny. Samozřejmě jsem si s sebou nesměl vzít snídani. V jedné z místností knihovny, která tento den sloužila jako kostymérna, jsem strávil nejméně půl hodiny, než na mě přišla řada. Vyměnili mi tričko a svetr a tím to pro nás skončilo.

Chtěl jsem odejít se najíst, ale už bylo pozdě. Režisér, který mě hned poznal, protože jsem s ním týden před tím točil reklamu na O2. Usadil mě ke stolu čelem ke kameře a nechal mi donést notebook, sešit, propisku a sluchátka na krk.

17121292_10208786206548391_1697727624_oMoje role byla na akci tvářit se, že studuji. A jelikož se obrazy klíčovaly kvůli létajícím efektům, musel jsem se hýbat pokud možno co nejméně. A scéna? Ten zamilovaný pár k sobě opatrně přichází, a jakmile se políbí, vzlétnou do vzduchu a po chvíli zase padnou na nohy k zemi.

Bohužel absolutně netuším, co to bylo za reklamu. Jediné, co jsem zjistil, bylo, že mají podepsanou přísnou mlčenlivost a že mi může říct pouze to, že jde o reklamu na automobil.

S natáčením jsme skončili přibližně ve dvě hodiny odpoledne, což mě překvapilo a potěšilo. Mohl jsem odpoledne využít vycházce po Praze a udělal jsem dobře, neboť jsem narazil na jeden značkový obchod, kde jsem měl možnost koupit si kalhoty jen za 199,- Kč a boty za 99,- Kč. Nakonec jsem si vybral troje kalhoty a jedny boty. Do batohu se mi vešly jen taktak a mohl jsem odjet domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..