Škoda Auto

Poslední neděli v lednu, tedy 29. ledna 2017, jsem sedl na vlak ve 4:06 a odjel do Prahy, abych stihl být na nástupu k natáčení včas. Měl jsem se hlásit v nějakém ateliéru Prokop, ovšem netušil jsem u koho, když tam téměř nikdo nebyl. Pak jsem poznal jednoho kluka, kterého jsem kdysi dávno viděl při jednom natáčení. Sedl jsem si k němu ke stolu a po čase se s ním dal do řeči. Zjistil jsem, že nás celkem budou jen čtyři komparzisti a že jen tři z nich byli na kostýmní zkoušce, která trvala pět minut, a jen mě budou muset nějak obléknout na místě v kostymérně.

17122114_10208786088145431_2108808262_o

Po snídani si mě vzali do kostymérny, kde mě slečna začala oblékat. Vystřídali jsme několikero triček a košil, ale žádná se producentům nelíbila natolik, aby předčila můj svetr. _dsc0438Bylo rozhodnuto – nechám si jejich kalhoty a můj svetr. Ještě jsem usiloval o to, abych si mohl nechat čepici, když Petrovi, který měl neskutečně krásný účes, čepici na hlavu nasadili, ač ji vůbec nemusí.

Dlouho jsem nevěděl, na co se reklama vlastně točí, dokud jsem si nevšiml automobilu značky Škoda. Po bližším zkoumání a dotazů jsem zjistil, že jde o Octavii s faceliftem 2017.

(foto zdroj ZDE)

17121764_10208786207148406_1340226804_oNaše role spočívala v tom, že jsme seděli na židli u stolu a programovali jsme. Naprostá pohoda. Ani nevím, co bych více popisoval ohledně natáčení, snad jen to, že hlavní herec mluvil anglicky a přikládal mobilní telefon k automobilu. Nerozuměl jsem ani slovo a mohu jen vydedukovat, že se auto odemykalo mobilní aplikací a že není vůbec žádný problém, když mobil opomenete přiložený u kliky automobilu, protože rozhodně nespadne. Ale je pravda, že jsme měli celkem zábavu z těch značek na skle vedle mého stolu. Jediné, co jsem dokázal pochopit, byla aerodynamika.

Končili jsme ještě za světla, takže jsem naprosto bez problémů mohl vyrazit na hlavní nádraží. Naštěstí ateliér od nádraží nebyl moc daleko, takže jsem mohl jít jak do ateliéru tak zpět na nádraží pěšky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..