Vyhlášení výsledků 11. soutěže

Dnes je 1. února roku 2013, což znamená, že mou povinností je vyhlásit výsledky soutěže o poslední almanach básní Čeští básníci, na němž jsem se spolupodílel.

Soutěž byla vyhlášena 28. prosince 2012 a trvala do půlnoci 31. ledna 2013. Jakmile odbila poslední minuta, mohl jsem zveřejnit všechny soutěžní odpovědi. Potěšilo mne, že se do soutěže o knihu zapojilo celkem 7 lidí a všechny jejich odpovědi můžete zhlédnout zde.

Všechny odpovědi byly správné, a jelikož mi zbyly tři knihy, rozhodl jsem se věnovat do soutěže všechny tři almanachy namísto původního jednoho kusu.

Výherce za mě určí programový generátor, který mi vytvořil Miroslav Chyla a který při každém kliknutí vyhodí nějaké náhodné číslo – v tomto případě na intervalu 1 – 7.

OTÁZKA ZNĚLA…

Kolik knih jsem celkem vydal?

A ODPOVĚĎ JE…

Osm – sedm básnických almanachů a jeden román.

Vítězem se tedy stávají čísla 2, 6 a 1,
jmenovitě to jsou Trook, Eva Filípková a Liduše
.

Všem vítězům gratuluji.

2 Komentářů

  1. Čauky. Tak jsem konečně taky něco vyhrála. Díky moc za knížku a za věnování. Třeba jednou budou mít Tvé básně velkou cenu a já budu vlastnit poklad 🙂

  2. Ahoj Tome, děkuji moc, že jsem se mohl i já zúčastnit Tvé soutěže, děkuji i za poslanou výhru, která mi dneska přišla a zvedla mi náladu. 😉 díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *