Vyhlášení výsledků 9. soutěže

Je na čase, abych ukončil soutěž o 10 – 70% slevu na můj román JEDNA STAČÍ!: jeden svědek. Soutěž byla vyhlášena k prvním narozeninám mého prvního románu. V soutěži bylo rovných sto kusů výtisků, neboť se za celý jeden rok prodalo přesně sto knih. Přitom také byla omezena, že soutěž může skončit dříve, a to, jakmile vyjde má další kniha. Vzhledem k tomu, že o soutěž nebyl moc velký zájem, ukončuji soutěž po necelých devíti měsících trvání, jelikož jsem dne 24. dubna zaslal do nakladatelství mou novou knihu s názvem OBNAŽENÉ TAJEMSTVÍ, kterou nakladatelství Nová Forma přijalo a druhý týden v kvěntu by již měla navštívit knižní trh.

Soutěž byla vyhlášena dne 19. srpna 2012 na mých stránkách v rubrice Mnou pořádané SOUTĚŽE a samozřejmě také přímo na stránkách románu.

Do soutěže se nakonec zapojilo pouze 25 čtenářů a každý z nich měl možnost vyhrát jednu z nabízených slev na knihu až do 70%. Všem pětadvaceti výhercům samozřejmě gratuluji a těší mě, že této šance využili.

Slevu 70% si vylosovali 4 čtenáři:
Renata V., Monika F., Milan C. a Věra F.

Slevu 60% si vylosovali 4 čtenáři:
Michal P., Věra T., Petra M. a Jaroslav N.

Slevu 50% si vylosovali 2 čtenáři:
Renata Š. a Honza N.

Slevu 40% si vylosovali 3 čtenáři:
Josef H., Milan S. a Tomáš P.

Slevu 30% si vylosovali 2 čtenáři:
Jaroslav S. a Markéta S.

Slevu 20% si vylosovali 7 čtenáři:
Blanka F., Josef H., Hana D., Lucka D., Václav M., Marie D. a Tereza K.

Slevu 10% si vylosovali 3 čtenáři:
Erik S., Naďa D. a Ladislav S.

V případě zájmu lze knihu objednat na mém e-shopu a pokud si s románem zároveň objednáte novou knihu OBNAŽENÉ TAJEMSTVÍ, může mít román JEDNA STAČÍ!: jeden svědek již za 169,- Kč namísto doporučené prodejní ceny 258,- Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *