Zapomenuté stavení

Dřevěné stavení uprostřed lesa téměř bez přístupu.

Jaká tajemství nám ukrývá?

___________________________________

Když jsem díky reality show Trosečníci na D1 přišel na to, že existují nějaké Divácké zprávy, začal jsem se o to více zajímat. Měl jsem ohromnou radost, když naše castingové video odvysílali v televizi. Řekl jsem si, že je to další možná příležitost, jak se světu ukázat. Začal jsem tedy přemýšlet nad tím, co bych mohl zdokumentovat, aby se to produkci Diváckých zpráv líbilo a abych se v televizi mohl ukázat.

Nic mě bohužel nenapadalo.

Psal se poslední červencový víkend, neděle, když jsem si vzpomněl, že nedaleko našeho domu v lese roste jedna dřevěná bouda. Řekl jsem si, že bych to mohl zkusit, a donutil jsem svého přítele k procházce lesem. Bohužel jsem si už nepamatoval, kde přesně ta bouda stojí… Po dvouhodinovém hledání a chození jsme ji konečně čistě náhodou objevili, když jsme se vraceli zpět. Divím se, že jsem si jí nevšiml, když jsme kolem ní prvně procházeli. I když není se čemu divit, důvod je k vidění na mém videu.

Křovím, kterým se na videu pokouším prodrat ke stavení, jsem skutečně nešel. Jakmile Kája přestal natáčet, zvolili jsme lepší trasu, a to lesem bez křoví – jím jsme museli projít jen asi pět metrů, abychom se dostali dovnitř.

Že zapomenuté stavení uprostřed lesa je ve skutečnosti ztrouchnivělý včelín, jsem věděl už několik let. To jsem ale v prvním videu prozradit nemohl. Musel jsem se ve druhé polovině reportáže tvářit překvapeně.

Video jsem nechal rozdělené na dvě části a jako dvě části jsem ho odeslal na NatocVideo.cz, protože jsem si myslel, že takhle budu mít větší možnost vyhrát finanční odměnu. Podle popisu na stránkách jsem totiž pochopil, že každé odvysílané video dostane bonus 5.000 bodů, a ten, kdo má bodů nejvíce, stoupá v žebříčku, v němž se udělují odměny. Mě se tedy takto odvysílaly dvě videa a umístil jsem se na druhém místě, odměnu jsem ale nedostal žádnou. Nakonec jsem zjistil, že se odměny rozdávají podle volby produkce a ne podle toho, kolik bodů v ten konkrétní týden dostanu. Pak se ptám, proč se vůbec nějaké body udělují?

Mé video odvysílali v Diváckých zprávách dne 2.8.2014, tedy necelý týden od natočení a jen tři dny od odeslání videa k nim do redakce. A jak to Prima sestříhala? Podívejte se na následující video.

 

3 Komentářů

  1. Dobrý video, to bodování ale nějak opravdu postrádá smysl.

  2. Zpětné uporoznění:Nízká hladina řeky Mže | Tom Lery

  3. Váš zákazník

    tak si tak koukám na televizi a najednou vidím známou tvář a přemýšlím, odkud ji tak znám… a dneska na vás narazím na pokladně v kauflandu… kdo by to byl řekl! to s tím včelínem bylo fakt dobrý a povedený! ať se vám daří i dál 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *