Frisco


Ve svém zaměstnání, kdy mohu pracovat z domova z počítače a kdy jsem zrovna nebyl příliš zaměstnán, jsem přijal nabídku nočního natáčení v Praze na 2 dny. Šlo o reklamu na alkoholický nápoj Frisco přímo v centru Prahy na Náměstí republiky – přesněji na střeše obchodního centra Kotva.


Přes noc jsem točil (a spal) a přes den jsem pracoval (a spal). Obě dvě noci se točilo jedno a totéž, jen s tím rozdílem, že první den nás bylo kolem šedesáti a druhý den jen 20. Také to bylo poznat na jídle, které jsme dostávali pro občerstvení. První den bageta a pak v noci jen pro polovinu z nás příšerné rizoto. Druhý den jsme měli bramborový salát s řízkem, o dvě hodiny později svačinku a v noci něco dalšího k snědku.

Protože se natáčela reklama na alkohol, nebylo možné, aby zde byl někdo mladší 25 let, protože hrozilo, že budeme při natáčení klipu pít. A skutečně tomu tak bylo. Když jsme nedostali Frisco od produkce, povedlo se nám občas nějaké šlohnout a vypít. To se pak točilo jedna báseň. Ovšem co čert nechtěl, na počátku dubna byla neskutečná zima a my jsme točili letní reklamu. Všichni jsme museli být jen v tričku a na hudbu tancovat. Téměř jsme umrzli na střeše domu. Druhou polovinu noci se pak točilo uvnitř na baru. První den jsem u tohoto byl také, druhý den mě však moc nepotřebovali a já spal, dokud mě neprobudili. Nakonec to natáčení nebylo tak špatné a naštěstí to také nemělo žádné negativní dopady na mé zaměstnání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *