Sorry Seems To Be The Hardest Word

Cover verzi na píseň Sorry Seems To Be The Hardest Word z roku 1976 jsem nazpíval na konci listopadu roku 2012, uběhlo tedy přesně 36 let od jejího vzniku. V originále tuto píseň zpívá Elton John, který napsal hudbu a o text se postaral Bernie Taupin. Já však pro svou cover verzi využil podklad, který byl upraven kapelou Blue. Samotnou píseň si můžete stáhnout ZDE anebo si ji jen poslechněte.

 

sorry seems to be the hardest wordUběhlo pár let a s touto písní jsme ve společné práci se Zuzkou vytvořili videoklip. Klip se natáčel v Ejpovicích ve starých tunelech za mírného deště, který ve videu bohužel není vůbec vidět. Strávili jsme tím tři hodiny ve čtvrtek 10. září 2015. Z pořízených videozáznamů jsem vytvořil nádherné fotky. Ochutnávku vidíte v tomto článku, ale všechny ostatní fotografie si můžete prohlédnout ZDE.

A videoklip byl dokončen dne 20. října 2015 ve dvě hodiny ráno.

A o půl roku později, přesněji dne 9. května 2016 jsem využil všechna videa, vyhledal v nich nepovedené záběry a vytvořil z nich zábavný film o natáčení.

9 Komentářů

 1. Zpětné uporoznění:Česko Slovensko má Talent – Tom Lery

 2. zlatíčko super ale angličtina je katastrofa

 3. Kuba Pěkný

  Nádherné, moc krásné, to se povedlo…

 4. Vladi J Kapitán

  Suprově udělaný! 🙂

 5. Dobře Ty 🙂

 6. Jeremy Radim

  SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER KONĚČNĚ POSLOUCHAM HUDBU jinak odkaz sem si vzla a dal sem přehravači VLC a dal sme hlasitost 300% a super slyšet waw dej dalšíííííí 😛

 7. Irena Ottová

  Krásné… měla jsem až husinu…. máš talent….

 8. Moc hezké 🙂

 9. Dáda Baxová

  🙂 superrrrrr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..