Tom Lery

Ahoj návštěvníku,

děkuji za nahlédnutí na mé stránky, čehož si skutečně hodně vážím. Je příjemné, když zjistím, že se našel někdo další, který zabrousil (ač možná někdy omylem) i k informacím o mé osobě. A abych ti to usnadnil, rozdělím v tomto článku zajímavosti o mně do tří skupin a pak už záleží čistě a jen na tobě, kterou z nich si kliknutím na název zvolíš.

1. Aktuality

– aneb co je nové v mém světě…

2. Autobiografie

– životopis psaný vlastní rukou s obrovským množstvím informací.

3. Něco o mně

– zbývající zajímavosti z mého světa a okolí, které nespadají do předchozích dvou skupin, přesto se však velmi blízko týkají mě.

2 Komentářů

  1. Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s Vaší českou verzí písně Komm mit mir (Pojď se mnou) z Kobry 11 z epizody Rock ‚n Roll? Tuhle písničku mám stejně jako Vy taky moc rád, ale bohužel byla udělána exkluzivně jen pro ten seriál a nebyla nikde vydána, takže jediný způsob, jak ji jakž takž sehnat, je nahrát si tu část v epizodě třeba programem Bandicam, poté převést na MP3 formát a ten poté v nějakém programu sestříhat. Poté už to zní jako normální písnička z koncertu nějaké skupiny, jenom do toho bohužel trochu vstupuje ta scéna s vrahem, co chce zabít toho zpěváka, ale to ani moc nevadí…

    A také se docela divím, že se žádná jiná skupina na světě nepokusila získat práva a přezpívat tuto písničku… Například ta písnička, co zpívá Mark Keller (André Fux) společně s H.P. Baxxterem v epizodě Smrtící sláva (2. řada), je Steve miller Band – Abracadabra a byla různými skupinami přezpívána. Nejlepší verzi má asi Section 1, lze to najít na YouTube.

    • Zdravím, hudba je připravena asi rok. Práva k písni taktéž mám. Ovšem je třeba získat finance na nazpívání této písně a důslednou průpravu. Bohužel pro tuto píseň se mi do cesty připletla jiná situace, která zapříčinila vznik jiné písně. Jistě se na ni také dostaneme 🙂
      Tom Lery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..