JAM Star

Psal se první listopadový den, kdy se konala pěvecká soutěž s názvem JAM Star. Pro soutěž jsme se museli přihlásit několik dnů předem a nahlásit soutěžní písně, které jsme chtěli představit široké veřejnosti.

Z počátku byly pravidla následující: soutěžní porota byla sestavena ze čtyř členů a žádný z nich se nesměl zapojit do zmíněné soutěže. Totéž pravidlo platilo i pro moderátora večera Tomáše. Bohužel ale z důvodu malého počtu přihlášených zpěváků se pravidla upravila a bylo tak umožněno jedné z porotkyň zapojit se do soutěže, jelikož se porota zrušila a přešlo se na hlasování všech přítomných osob v baru. Nakonec ve zpěvu soutěžili čtyři zpěváci.

První zpěvačkou byla bývalá porotkyně a zároveň přítelkyně moderátora a pořadatele soutěže Lucka. Také je to dívka, která v tomto zmíněném baru pořádá a moderuje své vlastní karaoke, proto není divu, že polovina osazenstva hlasovala pro ni, a proto také s přehledem vyhrála první místo v soutěži s hlavní cenou natočení videoklipu pro její libovolnou písničku zdarma.

Na druhém místě se umístila zpěvačka Jana, která pravidelně navštěvuje mé karaoke a která na soutěži zpívala také tři písně, z nichž bohužel ta prostřední byla dosti falešná a pod tónem. Přesto nebylo pochyb o jejím umístění, když si s sebou do baru přivedla přibližně deset svých přátel. Jako cenu získala poukázku na 300,- Kč, které ale musela utratit ihned na baru, ač už byly dvě hodiny ráno.jam star diplom

Konečně přicházím na řadu já a mé třetí místo. I přesto, že jsem si pro tento večer do baru s sebou vzal pouze svého přítele, měl jsem tu možnost bojovat s Janou o druhé místo. To probíhalo tak, že jsme si vybrali jednu píseň k duetu a přítomní lidé hlasovali svým povyky, pokřiky, potlesky či kopanci a dupáním do podlahy. Pro Janu hlasovaly celé její dva stoly a část osazenstva spřízněna Luckou. Pro mě hlasoval pouze můj přítel a větší část přátel Lucky. Z tohoto pohledu tedy bezkonkurenčně vyhrála Jana, ač můj zpěv byl kvalitnější. Na druhou stranu mi ale nevadí, že jsem se umístil na třetím místě, protože cenou byla jedna stokoruna k útratě ihned na baru. Tři stovky bych skutečně neutratil. Koupil jsem si tedy dva koktejly, jeden věnoval svému příteli, vypili jsme je a odešli v půl třetí ráno domů.

A na posledním místě se umístil poslední zpěvák, který původně soutěžit nechtěl a byl moderátorem do soutěže doslova přinucen. Zpíval jen pro radost a vůbec mu nevadilo, že se neumístil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *