Ohnivý kuře

Když jsem dostal nabídku účastnit se natáčení seriálu Až po uši 2, které bylo s posunutým nástupem a závěrem natáčení ve 4 hodiny ráno, kontaktoval jsem agentury ohledně seriálu Ohnivý kuře, zda náhodou v neděli od rána netočí a nemají volné místo. Naštěstí se mi Pavel ozval s pozitivní zprávou a dokonce jsem si mohl vybrat i čas nástupu. Kývl jsem hned na tu ranní hodinu z důvodu, že jen někde pobudu dvě hodiny a vrhnu se na natáčení.

Nástup tedy byl v 7:30 ráno a netrvalo moc dlouho a už si nás vzali na plac. Shodou okolností jsem si v pro natáčení 94. a 95. dílu tohoto seriálu sedl ke stejnému stolu, jako když jsem se v Ohnivým kuřeti ukázal poprvé v životě, a to v díle 33.

Do děje jsem moc zapojen nebyl. Byl jsem zabírán jen jednou kamerou ze tří, a to od dveří, která snímala Bouráka, jak naštvaně odchází z restaurace. Je tedy možné, že v tomto okamžiku v televizi vidět budu.

melhora na capacidade física em homens kamagra se estiver próximo da dose seguinte

Po chvíli se šlo na natáčení dalšího obrazu, kde mě posadili na bar. Ovšem mám pocit, že jsem tam byl zcela zbytečný, neboť na mě nemířila jediná kamera a navíc barman se přede mnou skrýval před záběry. Lepší bylo, když si mě zavolali na plac před dvanáctou hodinou, kde mi dali za úkol obléknout se do bundy a odejít z hospody. Tato scéna se točila vícekrát, neboť jsme museli správně načasovat náš odchod s křížením příchodu herce Michala Novotného, který v tomto díle hraje přítele Veruny z cukrárny. Nakonec jsme to dali.2016-12-17

Když jsme s „kamarádem“ odcházeli vchodovými dveřmi z restaurace kluků, ocitli jsem se v kuchyni Hotelu Grand. Konečně jsem ji viděl naživo, tak jsem neodolal, abych se kamarádem nenechal vyfotit i na tomto místě, když kolem nikdo nebyl.

Komentář

  1. Zpětné uporoznění:Až po uši 2 – Tom Lery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..