11. soutěž: o 1 výtisk almanachu básní ČEŠTÍ BÁSNÍCI

Zdravím všechny ty, kteří rádi čtou mé články na tomto blogu. Vážím si každé návštěvy a komentáře, který mi dáváte. A protože mi 10. prosince vyšel již sedmý almanach básní Čeští básníci, v němž mám osm svých básní, rozhodl jsem se uspořádat jedenáctou oficiální soutěž.

O CO JDE?!

To už jsem vlastně popsal v úvodu. Jde tedy o to, abych jednoho človíčka potěšil svou tvorbou, svou další knihou. Bude jen 1 otázka, za to však velice záludná. Tedy pro toho, kdo má přehled, záludná nebude. Pro jiné stačí, když pro nápovědu k otázce klikne ZDE.
Nezapomeňte si hlavně přečíst podmínky!

 

OTÁZKA TEDY JE..?

Kolik knih jsem celkem vydal?

O CO SE SOUTĚŽÍ?

     o jeden almanach básní ČEŠTÍ BÁSNÍCI     

Podmínky:
1.
Odpověď musí obsahovat odpověď (podle vás ta správná) na danou otázku.
2.Odpověď na otázku mi vkládejte pouze formou komentáře k tomuto článku. Na odpovědi poslané na můj mail nebo na FB, ICQ či skype nebude brán zřetel! (Ledaže byste mě poprosili o vložení komentáře k článku z důvodu, že vám to z nějakého důvodu vložit nejde, popřípadě neumíte přidat komentář.) Nebojte, nikomu tím nenapovíte, neboť komentáře mám moderované a všechny komentáře zveřejním až po ukončení soutěže, což připadá na 31.1.2013.

3.Knihu pošlu výherci na adresu, kterou mi po kontaktování sdělí. Podle domluvy mohu přidat podpis s věnováním.
4.Výhercem se stane ten, jehož tip bude přesný, popřípadě nejblíže skutečnosti.
5.Účastnit se může každý. Soutěžící není nijak ohraničen, však zúčastnit se soutěže můžete pouze jednou! Jak to poznám? Jedna z možností, jak tomu zabránit, je kupříkladu, že vám nenapíšu, zda jste odpověděli správně nebo ne – všem napíšu až po ukončení soutěže! Druhá možnost je IP adresa, z níž bude vložen komentář (to se týče i hlasování v anketě).
6.Nezapomeňte ke komentáři přiložit vaši správnou a platnou mailovou adresu, jinak se tím sami připravíte o možnost vyhrát (e-mail se zadává při vkládání komentáře a nikdo jiný kromě mě ho nevidí).
Doufám, že jsem na nic nezapomněl, což znamená, že si vyhrazuji právo měnit informace v tomto článku…

8 Komentářů

  1. Zpětné uporoznění:Vyhlášení výsledků 11. soutěže | Tom Lery

  2. Miroslav Chyla

    7 básnických sbírek 1 román, to máme 8 knížek

  3. Eva Filípková

    osmá kniha

  4. 8 knih

  5. 8 🙂 🙂

  6. Ahoj 🙂 Pokud správně počítám, tak jich je 8.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *