Zajímavosti ze Zakynthosu

Když mluvím o zajímavostech na řeckém ostrově Zakynthos, nemám tím na mysli z poloviny obyvatelné domy, které jsou na každém kroku, nemožnost konzumace vody z vodovodního potrubí, ani povinnost nevhazovat toaletní papír do záchodové mísy, nýbrž do koše vedle ní. Ač to u nás není běžné a tudíž se to pro českého turistu zdá být zajímavé, není třeba o tom točit žádná domácí videa. Pro zdokumentování jsem si našel mnohem lepší a zajímavější objekty, i když musím přiznat, že mezi ně patří i jeden z nedostavěných hotelů. Důvod se dozvíte za pár vteřin v následujícím videu.

Na Zakynthosu jsem strávil osm dnů v termínu 8. – 15. srpna 2014 a video jsem natočil asi čtvrtý den pobytu, jakmile jsem trochu ztmavl a objevil zajímavé objekty. A teď směle do toho.

Ač přítele obtěžoval točit záběry, na nichž jsem vidět (neustále jsem poslouchal, že jel na dovolenou si odpočinout a ne pracovat), a ač říkal, že je naprosto zbytečné něco takového točit, že to nikoho zajímat nebude, bylo mé video nakonec odvysíláno na Primě již v úterý 26. srpna v Diváckých zprávách, a to v tomto sestřihu:

7 Komentářů

 1. Zpětné uporoznění:Call TV – Tom Lery

 2. Zpětné uporoznění:Trosečníci na D1 | Tom Lery

 3. Zpětné uporoznění:Nízká hladina řeky Mže | Tom Lery

 4. Štěpánka

  Skvělý! Hlavně ten poslední příspěvek 😀

 5. to je tam úplně normální, ale já budu asi zdeformovaný tím, že jsem tam nějakou dobu v Řecku žil, tak mi to už nějak zvláštní nepřijde… 😀

 6. Tome nechápu proč jsi studoval práva…… 😀

 7. Jeremy Radim

  Super jako vždy! Jsi hvězda!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..