Nízká hladina řeky Mže

Plzní protéká řekla Mže s hladinou tak nízko, že by se dala přebrodit jen v gumákách.

Proč ale?

______________________________________

Když v sobotu 2. srpna odvysílali mou první reportáž Zapomenuté stavení, měl jsem obrovskou radost a dostal jsem obrovskou chuť natočit něco dalšího. Ale co?

Pro inspiraci jsem se díval na videa, která byla ve zprávách odvysílána a většina z nich mi přišla dost trapná. Ale narazil jsem tam na jedno o nízké hladině řeky Vltavy v Praze, tak proč nezkusit natočit video o nízké hladině řeky Mže v Plzni, že?

S přítelem jsme si tedy den před odletem na Zakynthos (kde mimochodem vznikla reportáž, kterou v televizi odvysílali, a také můj první videoklip na píseň Vesmír je něco víc) udělali procházku do obchodu pro opalovací krémy a cestou jsme se zastavili u řeky Mže, kterou jsme nějakým způsobem zdokumentovali. Dva záběry natáčel přítel (to jsou ty, na nichž jsem vidět) a další dva záběry jsem si natáčel sám, protože přítel natáčení videí považuje za něco nesnesitelně odporného a nezábavného.

Video jsem natočil na čtyři záběry, ale z předchozího vyhlášení výsledků jsem pochopil, že je to zbytečné pro získání nějaké finanční odměny. Přesto jsem ale tuto reportáž poslal na čtyřikrát. Důvod byl dvojí – zaprvé jsem měl notebook v reklamaci a neměl jsem na čem svou reportáž sestříhat a zadruhé jsem videa do redakce odesílal z tabletu, na kterém se to všechno natáčelo. Pro účely tohoto článku jsem však později (na konci srpna) sestříhal všechny čtyři záběry do jednoho videa.

Toto video produkci Diváckých zpráv nakonec nezaujalo a do dnešního dne nebylo odvysíláno.

 

Komentář

  1. Zajímavé video brouku :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..