Proseč Terezy Novákové 2011

Nevím, jak bych měl začít, neboť mám takovou radost, která se opravdu popsat nedá. Jde totiž o to, že jsem se konečně umístil v literární soutěži. Už je to pár let, kdy jsem naposledy držel v ruce nějaký diplom za mnou literární práci, a proto mě opravdu těší, že jsem se umístil ve 20. ročníku literární soutěže Proseč Terezy Novákové 2011.

Nejdříve mi od pořadatelky soutěže přišel e-mail, že jsem se neumístil a po pár dnech mi přišel druhý, kde po mně chtěli, abych potvrdil účast na předávání cen a diplomů v Proseči. Odpověděl jsem, že bohužel kvůli škole nemám čas, a protože jsem se neumístil, nevidím jiný důvod, proč se táhnout kolem 200 kilometrů do Proseče. Na to mi přišla odpověď, že se omlouvá za chybný mail, že jsem se v soutěži umístil.

To mi náladu zvedlo, ale i tak jsem se bohužel vyhlášení zúčastnit nemohl. Ale potěšilo mne, když paní ředitelka knihovny Proseč Eva Rejentová, si sama vyžádala mou nově vydanou knihy do své knihovny a mě proto také moc těší, že právě knihovna, která mi vydala diplom čestného uznání, je první knihovna v republice, která vlastní můj román Jedna stačí!: Jeden svědek.

Čestné uznání jsem získal za svou psychologickou povídku s názvem Chata.

Chceš být informován/a o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

Komentář

  1. Dobrý den, moc vám gratuluji k ocenění vaší povídky. Já patřím také k těm, kteří byli oceněni a přiznám se, že mě to potěšilo. Nejsem žádný velký psavec, soutěže moc neobesílám, ale občas mi v hlavě vyklíčí nápad a já jej tak zvaně hodím na papír. No a tentokrát se povedlo. Vy asi píšete více, protože už vám vyšla i knížka. Tak přeju spoustu inspirace a dalších úspěchů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *