Vyhlášení výsledků 8. soutěže

A je to tu! Soutěž o můj první román Jedna stačí!: Jeden svědek právě skončila. Kdo se nezapojil, má smůlu a kdo se zapojil, má šanci 1:4, že vyhraje. Soutěže se totiž zúčastnili pouze 4 lidi. Mezi nimi byla i má kamarádka Zuu, která mou knihu dostala zdarma jakožto odměnu za korekturu mého románu. Celkem mě překvapilo, že nikdo jiný z mých známých se do soutěže nezapojil a ještě více mě do šoku dostávalo, když jsem si zjišťoval, kdo se soutěže vlastně zúčastnil. Byli to tři kluci a ani jednoho jsem neznal. Asi chápete, proč mě to tak těší. To proto, že už o mně vědí i cizí lidé.

Tak tedy zpět k soutěži. Jak už jsem řekl, soutěžili celkem 4 lidé. Problém je ale v tom, že úplně všichni odpověděli správně. Jak tedy rozhodnout o vítězi? Jednou jsem za mě nechal rozhodnout mamku, že mi poslala nějaké myšlené číslo. Jindy zase právě ona losovala anebo se rozhodovalo podle jejího data narození. Tentokrát jsem také pověřil svou mamku s jinými kritérii.

Soutěž probíhala od 19.8.2011 do 30.9.2011 a já si vyžádal jeden datum z tohoto období s tím, že kdo bude tomuto datu nejblíže, vyhraje knihu. Maminka mi do SMS napsala datum 26.9.2011 a odůvodnila to větou: „Protože v ten den mi nejmladší syn udělal největší radost, když mi oznámil, že udělal maturitu a tudíž může zůstat na vysoké škole. Tento datum byl zlomem v mém životě a snad takovým zlomem bude i pro výherce.“

Soutěžní odpovědi jsou již zveřejněné zde.

OTÁZKA ZNĚLA…

Jedna stačí! není první kniha, kterou jsem vydal.
Kolikátá je to publikace?

A ODPOVĚĎ JE…

sedmá

Vítězem se tedy stává Karel Štětka,

který odpověděl 22.9.2011 v 16:42.

Komentář

  1. Karel Štětka

    Tome! To není možné, že se mamka tak trefila a já vyhrál! Úplně mě to rozzářilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *