15. soutěž: o 3 výtisky básnické sbírky OBNAŽENÉ TAJEMSTVÍ

Soutěž trvá do 29. dubna 2020, neboť v tento den slavím svátek Roberta.

Každý, kdo miluje poezii, popř. literaturu jako takovou, anebo by snad chtěl vlastnit mou knihu jen proto, že jsem ji napsal já – dosud žijící současný spisovatel, jehož podpis bude za několik desítek let slavný (možná se právě teď smějete, ale spousta známých si ode mě knihu koupilo právě za tímto účelem), můžete se zapojit do soutěže.

Tato soutěž je na rozdíl od předchozích 14 soutěží zcela jiná. V čem? Neprobíhá na této stránce, nýbř na sociální síti instagram, kde jsem objevil kouzlo sdílení vlastních děl. Rozhodl jsem se tedy vytvořit vlastní profil spisovatele, který na instagramu naleznete pod jménem @spisovateltrl anebo také jako Tomáš R. Lörincz.

Zapojit se do soutěže je velmi jednoduché! Ač se to možná tak nezdá. A odpověď na soutěžní otázku naleznete také na instagramu ve výběru uložených příběhů „napsal jsem„, anebo stačí jednoduše spočítat knihy v navigační liště: Literární dráha | Vydané knihy | Básnické almanachy – a hned se Vám všechny knihy ukážou, anebo rovnou klikněte na Básnické almanachy, když se Vám otevře stránky se všemi knihami.

1. Sleduj instagramový profil @spisovateltrl

2. Sdílej tento soutěžní příspěvek, který najdeš na profile, přes ikonu ke sdílení.

3. Označ profil @spisovateltrl v příspěvku (toto je nutné, aby mi do zprávy přišla informace o tom, že mě někdo označil.

4. Odpověz na soutěžní otázku do soukromé zprávy na instagramu. (Z důvodu, abych mohl provést kontrolu, kdybys vynechal/a krok 3.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..