Nebezpečné vztahy

Netušil jsem, co je to pořad televize TV Barrandov Nebezpečné vztahy, dokud mi nepřišla nabídka sedět v obecenstvu při natáčení tří dílů za sebou. Natáčení jsem přijal, neboť za stejnou částku jako vždy jsem měl možnost natáčet mnohem kratší dobu. Natáčení probíhalo tak, že jsme první hodinu čekali, až se vše připraví, pak hodinu seděli ve studiu, než se vše natočilo a takto jsme to absolvovali celkem třikrát.

17.1.2017

První příběh, který se natáčel, byl o Anežce, která chce pomoci svému synovi. Její syn byl druhým hostem v pořadu a je vážně nemocný. Akutně potřebuje vhodného dárce ledviny, kterým by mohl být jeho starší bratr, který žije od rozvodu s otcem. Otec byl třetím hostem v pořadu a o pomoci mladšímu synovi nechtěl ani slyšet. Tvrdil, že to není jeho syn a nepřeje si, aby televize kontaktovala staršího syna. Starší syn však nakonec do studia také dorazí a prozradí, že svého mladšího bratra poslouchal při klavírních koncertech. To vše dojme, až se bratři udobří. Ale jak to nakonec bude s tím darováním ledviny?

Tento příběh byl odvysílán na TV Barrandov 18. ledna 2017 a můžete se na něj podívat v tomto videu níže.

Druhý příběh byl o Marianě, svobodné matce, která se musí postarat nejen o sebe, ale také o svého syna zcela sama. 18.1.2017Pracuje celé dny až do večera a jen víkendy může zcela věnovat svému synovi. Naštěstí zde má skvělou kamarádku, která bohužel s manželem nemůže otěhotnět, a proto jí nevadí, že se přes den stará o syna Mariany. Ovšem situace se mění, když syn začne více inklinovat k manželům než k vlastní matce a Mariana se možná oprávněně bojí o to, že se její kamarádka s manželem snaží o jednu jedinou věc – ukrást jí její vlastní dítě. Rozuzlení pro vás možná bude zcela šokující!

Tento příběh byl odvysílán na TV Barrandov 17. ledna 2017 a můžete se na něj podívat v tomto videu níže.

A nakonec třetí příběh, který jsme natáčeli. Ten byl o vztazích v rodině,když manželé žijí v jednom domě s jejich vlastní dcerou, ovšem dcera komunikuje pouze s matkou 19.1.2017a otce nesnáší a obviňuje ho z nevěry s její nejlepší kamarádkou. Jako první do studia vstoupí otec, který se chce udobřit se svou dcerou, která toto zcela a bez kompromisů odmítá. Po nich dorazí i matka-manželka, která má ráda oba dva a dceři tvrdí, že svému manželu důvěřuje. Nakonec dorazí i kamarádka dcery manželů, který barvitě vypráví, jaké prase ten muž vedle ní je a jak se jí snažil dostat do postele. Jedině detektor lži odhalí pravdu!

Tento příběh byl odvysílán na TV Barrandov 19. ledna 2017 a můžete se na něj podívat v tomto videu níže.

U všech příběhů jsem sehrál pouze obecenstvo, které reaguje na příběhy a nastalé situace, ovšem účastnit se něčeho podobného mě popudilo k tomu, abych se pokusil získat nějakou takovou podobnou roli. Povedlo se. Sice nejde o Nebezpečné vztahy, nýbrž o pořad podobného ražení Aféry, ale již brzy v takovém obdobném příběhu uvidíte i mě!

14 Komentářů

 1. Jana Chrastecká

  Jak se dostat do obecenstva v nebezpečných vztazích? Poradíte ? Děkuji za info.

  • Dobrý den,
   po těch několika měsících již bohužel netuším, kdo provádí nábory do těchto pořadů. Castingová společnost se změnila.
   Tom

   • Michael Běhounek

    Dobrý den,
    do mluvených rolí se můžete přihlásit přes castingovou agenturu Médea Star (najdete na Facebooku).
    Obecenstvo je v tomto pořadu zrušeno.

 2. jarmila Bláhová

  dobrý den, chtěla jsem se informovat kde bychom se s přítelem měli informovat , chtěli bychom se účastnit natáčení pořadu Nebezpečných vztahů , do publika děkuji Jarmila Bláhová

  • Dobrý den,
   po těch několika měsících již bohužel netuším, kdo provádí nábory do těchto pořadů. Castingová společnost se změnila.
   Tom

 3. Dobrý den Honzo,
  jen bych se chtěla zeptat zda by bylo možné po 40létech najít otce mé dcery. Pocházel z NSR, město Frankfurt am/Main, pravděpod. datum nar. 30.4.1952 NSR, jméno Wolfgang(příjmení bohužel zapomenuto)V r.1973 byl v Praze v hotelu PALÁC. Děkuji. Marie

 4. Frantiska Cignerova

  Ahoj Honzo moc se mi libi Nebezpecne vztahy ,ktere sleduji na youtube z Vancouver. Vcera mi kamaradka ktera je ted na 14 dni v Praze rikala , ze pribehy jsou vsechny vymyslene a tvoji hoste se kterymi pribeh rozpletas jsou kompars. Co je na tom pravdy.
  diky za odpoved Francesca

 5. ja od destvi jsem mela spatni život a prave bych se chtěla proc jsou lidi tak zle,kazdy my ublizil dost ani vlastní bracha se nehlasi a vsichny my rikaji ze jsem ublížila i svoji mame a ctekla by svůj príbeh který je pravdivy i prozivam dekuji

 6. Hledam svého otce kterého jsem od destvi nevidela ani jeho prizne rada by něco o nich chtěla vedet i se snekym setkat,
  zorka vaskova
  jiraskovo nabrezi 2443
  Pisek 39701

  • Ahoj Zorko, s tímto Vám bohužel nepomohu. I kdyby tento pořad byl podle skutečnosti se skutečnými lidmi, tak bych pomoci nemohl. Zkuste se obrátit na Poštu pro tebe. Tam ztracené skutečně nacházejí.
   Tom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..