Vyhlášení výsledků 2. soutěže

Je 21.9.2009, proto je mou povinností ukončit soutěž o jeden almanach básní Básníci třetího tisíciletí 2. Musím říct, že odpovědí moc nebylo, ale někdo se zúčastnil. A vzhledem k tomu, že správně odpověděla pouze jedna z vás, je vítěz více než jasný!

OTÁZKY ZNĚLY…

Co pro mne bylo nejtěžší, co se týče mého prvního vztahu?
http://tomlery.txt.cz/clanky/62019/kdyz-filozofuji/

S kolika ženami jsem se vyspal?
http://tomlery.txt.cz/clanky/66668/homosexualita/

Co pokládám za globální smysl života?
http://tomlery.txt.cz/clanky/62952/kdyz-filozofuji/

A ODPOVĚDI JSOU…

1. Nejtěžší pak ale pro mne bylo opustit toho, o němž jsem věděl, jak moc mě miluje. Věděl jsem, jak moc mu ublížím. Věděl jsem, že bude mluvit o sebevraždě a strašně mě mrzí, že ztratil ten jediný smysl života, který ho držel.
2. Nemohu posoudit. Se ženou jsem nikdy nespal. Ale nezapírám, že bych to třeba nechtěl vyzkoušet. Ale rozhodně ne v této době. Jsem rád, že jsem Gay.
3. Ptám se tedy: „Má život smysl?“
Odpověď: „Pro Lásku, která zahrnuje úplně vše? Ano, má! Nevím sice, proč tu jsme, když na konci slepé uličky čeká smrt, ale vím, že pokud si uvědomíme Smysl života, cesta se nám může velice zpříjemnit a (jak už jsem jednou řekl) záleží pouze na nás, jak širokou svou slepou ulici uvidíme.

Vítězem se tedy stává Marci.

soutěž ZDE

básnický almanach ZDE

Komentář

  1. Ahojky, tady Marci. Zdravim Toma a všechny jeho čtenáře zde 🙂 Je to asi už týden, co mi o štěrbinu ubylo místo v knihovně u mě v obýváku a může za to Lery – nebo vlastně já :), svými trefnými odpověďmi na Leryho otázky v jeho již druhé soutěži. Tu tenkou štěrbinu zabrala výhra soutěže- knížka, a to 2. díl Básníků třetího tisíciletí, v níž jsem našla i žádané věnování (díky, Lery 🙂 ). Takže chtěla bych Tomovi Lerymu poděkovat za to, že mi mnou vyhranou knížku zaslal, za věnování v ní i za to, že obětoval své penízky poště, aby mi knihu doručila 😀 Každopádně máš u mě minimálně tu horkou čokoládu 😉 Mějte se tady všichni krásně a těším se na další soutěž 😉 pa, M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..