Výklad karet

Jednou mi tak přišel mail s reklamou na slevový portál. Nikdy předtím jsem to nijak nevyužíval a nekoukal na to, až do doby, co se mi na titulní stránce ukázala padesátiprocentní sleva na Výklad karet a Partnerský horoskop. Po přečtení jsem zjistil, že se jedná o výklad u nejznámější a nejuznávanější kartářky v republice a že jí mohu položit čtyři otázky a zjistit tak, jak to se mnou bude vypadat do budoucna.

tom lery vyklad karet do budoucnaVím, také jsem si říkal, že není dobré znát budoucnost, ale když se kolem mě dělo tolik takových podivně zvláštních věcí, nemohl jsem si pomoci a Výklad karet s Partnerským horoskopem jsem si objednal. Bohužel mi odpověď nepřišla do čtrnácti dnů, jak se na stránkách uvádělo, ale trvalo to asi měsíc a s jednou otázkou se opozdila ještě o další týden. Jsem ale rád, že hlavně něco přišlo.

Nevím, jak jste na tom vy, zda těmto magiím věříte, nebo je stejně jako můj přítel berete jako intriky, které pomáhají vydělávat lidem peníze, ale pravdou zůstává, že jedině čas ukáže, zda to byla či nebyla skutečnost. Pro zveřejnění tohoto článku není hlavním důvodem, že si to přečte každý, ale že já pak za několik let nebudu muset hledat maily, kde mi Carmen psala, jak to se mnou v budoucnu vypadá, abych to mohl porovnat s budoucí přítomností.

Nejdříve mě zajímal Výklad karet jako takový a napsal jsem Carmen mailem čtyři otázky, které mě zajímaly, tížily či držely v nejistotě.


1. otázka: Jak to vypadá s mým studiem na FPR v Plzni, když už tak dlouho žijeme v nejistotě, zda vůbec dostudujeme? Budu moct dostudovat řádně a včas, nebo budu muset prodlužovat?

Tome, rozhodně se ničeho neobávejte. Nestane se nic strašného a vy bez problému titulu dosáhnete. Zbavte se zbytečných obav a strachu! Máte nad sebou ochranné karty Mága a Velekněze, kteří stojí při Vás. Rozhodně budete mít titul, na který jen pomyslíte. Nevidím žádný problém a rozhodně nebudete prodlužovat studium. Též zde nevidím žádné špatné karty ohledně budoucnosti Vaší školy.

O 4 roky později:  Škola vstala z mrtvých a v současné době rozkvétá a nabízí i získání titulů JUDr. a Ph.D.. Co se týče mého studia, měl jsem všechny zápočty a zkoušky splněné řádně. Prodlužoval jsem jen proto, že škola finančně krvácela a nemohla si dovolit zajistit státní zkoušky ještě v 5. ročníku, a já byl nucen je splnit o několik měsíců později. Studentský status jsem měl o rok déle, de facto vzato jsem dostudoval o rok dříve, tedy bez prodlužování.


2. otázka: Byl jsem mladý a hodně blbý. Půjčil jsem peníze svému ex-příteli, abych ho zachránil, ale od našeho rozchodu mi peníze neposílá a na zprávy nereaguje. Mohl bych vědět, zda se sám od sebe umoudří a peníze mi najednou pošle, nebo mám jít cestou jistoty přes právníka a nechat si to vymoct? Kdy mi vrátí všechny peníze, já se tím zbavím dluhu a budu moct konečně volně dýchat?

Co se týče dlužných peněz, ukazuje se mi zde, že jistě bude dobré sejíti se s právníkem. Jinak Vám ex-přítel peníze sám od sebe nepošle a bude dělat mrtvého brouka. S pomocí právníka získáte své peníze zpět do osmi měsíců. Karta Spravedlnost a Finance vše jen korunují.

O 4 roky později: Nepostupoval jsem dle rad kartářky, neboť jsem sám studoval práva a vše jsem si zajistil sám. Problém byl, že v Chomutově na soudu se vše táhne extrémně dlouho a těch 8 měsíců, o nichž se Carmen zmiňovala, trvalo, než mi soud vydal platební rozkaz. Bohužel ani ten nepomohlo a byl jsem nucen o pomoc požádat exekutory. V současné době jsou to již 4 měsíce, co finanční vztah mezi mnou a mým ex-přítelem skončil. Dokonce jsem na tom hodně vydělal.


3. otázka: V jakém odvětví nejvíce uspěji a na co bych se měl do budoucna nejvíce zaměřit? Budou to práva, zpěv, herectví, spisovatelství či dokonce něco jiného? Stanu se někdy slavným? Pokud ano, kdy to bude?

Rozhodně budete do pěti let více známým. Vše má svůj čas. Karty Vítězství a Úspěch máte nad svou hlavou. Lépe se Vám povede na poli amatérského herectví, show, než amatérského zpěvu. Je jistě dobře, že jste již vydal básně v básnických sbírkách společně s jinými autory, ale více budete časem úspěšným spisovatelem románů – karty Vítězství a Mága máte nad hlavou. Čeká Vás též úspěch v právech, které právě teď studujete. Rozhodně ano – karty Učenec a Právo to jedině potvrzují.

O 4 roky později: Ještě mám jeden rok na to, abych se stal více známým. V současné době spolupracuji s jedním profesionálním tvůrcem filmů na vytvoření prvního profesionálního videoklipu a od jednoho z nejčtenějších magazínů mám přislíbeno sepsání článků o videoklipu. Natáčení videoklipu na píseň Manuál na lásku je plánováno na léto letošního roku, což již bude ten pátý rok, o němž se Carmen zmiňuje.

Co se týče pole amatérského herectví či show, zde se také nepletla. Před dvěma lety jsem v hudebním klubu Nekonečný Šum rozjel pravidelné pěvecké show pod názvem LERYoke Show a rozkvět je zde více jak patrný. Návštěvnost neustále vzrůstá a dokonce na ní zpíval i Lukáš Vyhnal, známý pod jménem Lukemo. Paradox však vidím v tom, že se stanu více známějším do pěti let, ale nebude to díky zpěvu, a přitom jediný pokrok, na němž v současné době pracuji, je právě vůbec první profesionální videoklip.

A knihy? Je pravda, že v době výkladu karet jsem měl úspěchy pouze v komplexních básnických almanaších, kde se představovalo něco kolem 70 básníků. O vydání básnické sbírky jsem neuvažoval, o románu ano, ale ani ve snu jsem nedoufal, že se mi to někdy povede. Nakonec jsem za poslední 4 roky vydal básnickou sbírku Obnažené tajemství a dva romány s názvem JEDNA STAČÍ!, první s podtitulem Jeden svědek a druhý s podtitulem Fotka z ultrazvuku.

A úspěch v právech? Ihned po dostudování jsem nastoupil na střední školu, kde působím jako učitel odborného předmětu Právo. Měla na mysli tohle?


4. otázka: Moc rád bych měl své vlastní dítě, ale to je dost složitá otázka. Proto by mě zajímalo, zda mě potká takové štěstí, že se dítěte dočkám?

Tome, ani zde se vůbec ničeho neobávejte. Vidím vedle Vás dítě, ač jste gay. Vaše touha po dítěti se naplní – máte nad sebou vysoké ochranné karty: Velekněznu a Dítě. Ukazuje se mi tu, že se ho dočkáte za sedm let. Universum Vám pak samo podá pomocnou  ruku a tento problém vyřešíte a budete spokojeným otcem. Zatím je tu pro Vás vzkaz od Andělských karet: „Netrap se tím, pravý čas ještě nenadešel.“

O 4 roky později: Žádné dítě se mi nenarodilo a žádné neočekávám. Však na to mám ještě 3 roky, tak uvidíme, zda se otcem stanu ve třicítce.

2 Komentářů

  1. Zpětné uporoznění:Partnerský horoskop – Tom Lery

  2. ot. č. 2.: Scházet se s právníkem…? Vždyť jsi právník 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..