Ohnivý kuře

Za natáčení seriálu Druhá šance jsem byl vděčný, protože jsem měsíc předtím měl domluvené natáčení epizodní role v seriálu Ohnivý kuře. Alespoň jsem mohl v Praze zůstat přes noc a ušetřit tak na nákladech za cestu. V tomto seriálu jsem se ukázal již několikrát, ovšem ještě nikdy jsem neměl tu čest mít pár svých slov.

Natáčení probíhalo od 7 hodiny ráno, kdy jsem přišel do společné místnosti s ostatními komparzisty a jako komparzistu mě také využívali celých pět hodin natáčení. Jen s tím rozdílem, že při prvním obraze jsem musel vyslovit větu: „Tak co bude s tím pivem?

Už jsem se připravoval, jak budu nepříjemný a jak budu řvát. Ale pak přišel pomocník režie, který mi sdělil, abych při vyslovování této věty nebyl tak nepříjemný, ale spíše zoufalý. Pak mi ještě nasadili port, abych byl dobře slyšet, vyzkoušel jsem zvuk a šlo se točit. Scénu samozřejmě popisovat nemohu – ostatně ji sami uvidíte v 106. díle, což je dle nového číslování 18. díl druhé řady tohoto seriálu.

Po první klapce jsem zoufale pronesl: „Tak co bude s tím pivem?“ a z režie za mnou přišel tentýž chlápek s přáním, abych přeci jen byl více agresivní. Tak já nevím, asi mi jsou tyto scény souzené, viz herecká zkušenost jako Lukáš Prokop v pořadu Soudkyně Barbara. Na druhou stranu role Rostislava v pořadu Aféry byla velmi příjemná a skvěle se mi hrála. Epizodní role v tomto seriálu je rozdílná v tom, že jsem de facto hrál sám sebe.

Při druhé akci jsem svou větu již vyslovil dle představ a já mohl mít skvělý pocit, že se celé natáčení nemusí opakovat kvůli mně. Jediné, co jsem nepochopil, bylo posazení kamer, neboť naprosto všechny směřovaly na Buráka (s novým kuchařem) a pana Macátka (s jeho matkou). Žádná kamera nemířila přímo na mě, tudíž se velmi obávám, že stejně budu zabrán pouze z boku, aniž bych byl pořádně vidět. Ale co se dá dělat, že? Hlavní je, že v mém nejoblíbenějším pořadu budu mít alespoň jednu větu! A kdo ví? Třeba se dočkám i nějaké častější role.

Natáčení skončilo před jednou hodinou odpolední a já jsem si mohl užít krásného teplého počasí.

Komentář

  1. Zpětné uporoznění:Soudy Kláry Slámové – Tom Lery

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..